Praca

ART-GRAF.WAW.PL  »  Praca

[vc_row type=”full_width_content” full_screen_row_position=”middle” equal_height=”yes” content_placement=”middle” full_height=”yes” columns_placement=”stretch” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ background_image=”79″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/2″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid”][divider line_type=”No Line” custom_height=”500″][/vc_column][vc_column column_padding=”padding-8-percent” column_padding_position=”all” background_color=”#ffffff” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/2″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid”][nectar_animated_title heading_tag=”h5″ style=”color-strip-reveal” color=”Accent-Color” text=”dołącz do naszego zespołu”]

PRACA

Ze względu na szybki rozwój przedsiębiorstwa w kierunku poligrafii cyfrowej poszukujemy osoby z doświadczeniem do wykonywanych obowiązków na stanowisko:

PRACOWNIKA OBSŁUGI KLIENTA

Główny zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn kserograficznych i urządzeń biurowych
  • bezpośrednia obsługa klientów
  • praca z PC w zakresie drukowania i edycji

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera
  • znajomość obsługi pakietów biurowych i podstawowych programów graficznych
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stałą pracę w stabilnej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w formie elektronicznej na adres: renata@art-graf.waw.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Zastrzegamy, iż odpowiemy tylko na wybrane przez nas oferty

[/vc_column][/vc_row]